Farma Noe
uprostřed čisté přírody Moravského krasu
Děti jsou u nás šťastné
kontakt s přírodou a našimi zvířady milují
8 exkluzivních pokojů
z toho 3 vícemístné / vícepokojové
15 minut od centra Brna
15 minut z dálnice D1, exit 201 – Brno-Slatina
15 minut od Macochy
a dalších krás Moravského krasu

Farma Noe
Pro rodinu jako stvořená

Čistá příroda, blízkost zvířat a další vyžití pro děti i rodiče. To je mix, který dokáže divy. Děti fascinuje svou rozmanitostí, pomáhá jim se zklidnit a soustředit.

Obrovské množství možností nabízí i blízké okolí Farmy Noe, jako cyklostezky, přírodní koupaliště, jeskyně, výlety po Moravském krasu nebo do 15 minut vzdáleného Brna.

Pobyt na Farmě Noe přináší chvíle, na které děti i rodiče dlouho v dobrém vzpomínají.

Tipy pro rodiny
Výlety na koních

Se zkušeným doprovodem, na dobře vycvičených pólo koních, klidným tempem po okolí farmy většinou v délce cca 60 minut. Vyjížďky jdeme v kroku a jsou vhodné i pro úplné začátečníky.

Krmení zvířat

Velmi oblíbenou činností dětí je pomoc při krmení zvířat na farmě. Vše probíhá pod dohledem zkušených pracovníků a děti si mohou vydělat stájovky, tedy faremní peníze, které pak mohou sami utratit.

Koupací biotop

Přímo na farmě se můžete vykoupat v přírodně čištěné vodě našeho biotopu. Žádný chlór ani jiné chemikálie. Hloubka brouzdaliště biotopu je 40 cm. Je tak bezpečné i pro menší děti, které se tak mohou ve vodě pohybovat volně.

Noemova archa

Hlavně menší děti naši Noemovu archu zbožňují. Jde o opravdový model Noemovi archy s prostorem ke schovávání v podpalubí. Děti si také mohou hrát na mořeplavce u skutečného kormidla, které brázdilo moře. Pro rodiče je přichystaná pohodlná lavička na zádi.

Vycházky s poníky

Pod dohledem rodičů mohou děti vzít naše dva poníky, na vycházku po okolí farmy. Poníci jsou poslušní a vycházky s dětmi milují.

Jeskyně v okolí

Moravský kras je legendární svými jeskyněmi. Macocha s Punkevní jeskyní kombinující pěší prohlídku a projížďku na lodi je od Farmy Noe vzdálena jen 15 minut autem. Nedaleko je také krásná Kateřinská jeskyně nebo jeskynní komplex Výpustek, ve kterém byly tajné vojenské objekty.

Na kolech

Kolem Farmy Noe vede hned několik cyklostezek. Můžete si tak naplánovat krásný výlet po okolí po Moravském krasu, které budou odpovídat fyzickým možnostem vás i vašich dětí. Pro cyklistický zážitek se můžete vydat také na singletraily Jedovnice nebo Mariánské údolí, kde jsou některé trasy vhodné i pro děti.

Vodní hrátky

V blízkosti Farmy Noe je několik velkých vodních ploch. Jedním z nich je necelých 10 km vzdálení rybník Olšovec v krásné přírodě u Jedovnic, který nabízí kromě běžného koupání i mnoho vodních sportů. Brněnská přehrada je pak jen 28 km do farmy.

Luxusní romantické pokoje
Třešňový pokoj s whirpoolem

Třešňový pokoj s whirpoolem

od 3.700 Kč za noc vč. snídaně2+2 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Až 4 hosté se mohou ubytovat v krásném romantickém pokoji, jehož luxusní postel s nebesy je vyrobena z masivního třešňového dřeva stejně, jako ostatní vybavení pokoje. Pro maximální pohodlí hostů je přímo v pokoji umístěn whirpoolu.
Ceny za noc: 1 - 2 os.: 3.700 Kč, 3 os.: 4.400 Kč, 4 os.: 5.100 Kč.

Jasanový pokoj

Jasanový pokoj

od 2.800 Kč za noc vč. snídaně3+1 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Tento světlý pokoj z jasanového masivního dřeva nabízí ubytování až pro 4 hosty. Třem jsou k dispozici oddělené postele. Lůžko pro čtvrtého se vysouvá ze samostatně stojící postele.
Ceny za noc: 1 - 2 os.: 2.800 Kč, 3 os.: 3.500 Kč, 4 os.: 4.200 Kč.

Apartmán s whirpoolem

Apartmán s whirpoolem

od 5.500 Kč za noc vč. snídaně2+3 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Pro nejpohodlnější ubytování na Farmě Noe hostům nabízíme apartmán. Ten se skládá ze dvou samostatných ložnic, obývacího pokoje a chodbičky. Nabízí pohodlné a luxusní ubytování až pro 5 osob. Pro maximální pohodlí je v pokoji umístěn také whirpoolu.
Ceny za noc: 1 - 2 os.: 5.500 Kč, 3 os.: 6.200 Kč, 4 os.: 6.900 Kč, 5 osob: 7.600 Kč.

Ořechový pokoj s whirpoolem

Ořechový pokoj s whirpoolem

3.500 Kč za noc vč. snídaně2 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Pokoji dominuje postel s nebesy vyrobená z tmavého luxusního ořechového dřeva, které bylo použilo také na ostatní vybavení. Pro maximální pohodlí hostů a romantickou atmosféru je přímo v pokoji umístěn také whirpoolu.

Dubový pokoj

Dubový pokoj

2.950 Kč za noc vč. snídaně2 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Masivní dubové dřevo bylo použito pro výrobu romantické postele s nebesy i pro výrobu ostatního vybavení pokoje, jako je podlaha, stolek, dveře apod. Pokoj poskytuje pohodlné ubytování dvěma hostům.

Pokoj jádrový buk

Pokoj jádrový buk

2.950 Kč za noc vč. snídaně2 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Vybavení pokoje, včetně romantické postele s nebesy, je vyrobeno z masivního bukového dřeva. Pokoj nabízí pohodlné ubytování dvěma hostům.

Arktická bříza

Arktická bříza

2.800 Kč za noc vč. snídaně2 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Světle modré vybavení pokoje je vyrobeno z masivního březového dřeva. Postel sice nemá nebesa, pokoj je však díky tomu vzdušnější a pocitově prostornější. Pohodlné ubytování poskytne dvěma hostům.

Novozélandská bříza

Novozélandská bříza

2.800 Kč za noc vč. snídaně2 osoby

Při objednání 3 a více nocí sleva 10%.

3d prohlídka

Luxusní vybavení tohoto prostorného pokoje je vyrobeno z masivního březového dřeva. Pokoj nabízí pohodlné ubytování dvěma hostům.

Důležité informace

 • Všechny pokoje jsou NEKUŘÁCKÉ.
 • V ceně ubytování podáváme bohatou snídani z faremních produktů, která je pro vás připravena od 8:00 do 10:00 hod.
 • Děti do 2 let: 200 Kč/noc, vč. zapůjčení postýlky.
 • Přistýlka pro děti od 2 let a dospělé: 700 Kč/noc, k dispozici po předchozí domluvě. Přistýlka je možná jen u některých pokojů.
 • Ubytování je možné 14:00 – 18:00, po dohodě je možno i v jiných časech, uvolnění pokoje v den odjezdu do 11:00 hod.
 • Záloha na ubytování ve výši 50 % je účtována nejpozději 30 dní před příjezdem. Pokyny k platbě vám budou zaslány společně s potvrzením rezervace.
 • Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte 30 a více dní před příjezdem, bude vám účtován stornopoplatek ve výši 50 % z celkové ceny pobytu. Při zrušení rezervace později, nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtována plná výše celkové ceny pobytu.
 • Domácí zvířecí mazlíčky prosím nechejte doma.
 • Možnost uschování kol a po předchozí domluvě možnost zapůjčení kol.
 • Po předchozí domluvě možnost jízdy na pronajatých koních i pro úplné začátečníky.
 • Možnost využití sauny za poplatek dle počtu osob.
 • K dispozici je bezplatná Wi-Fi.
 • Hostům je k dispozici také velký výběr deskových her a mnoho dalších drobností pro zpříjemnění popbytu.

Další informace

Provozovatelem Farmy Noe je společnost Freedom Capital, s.r.o. se sídlem Baarovo nábřeží 749/38, 614 00 Brno, IČ 26277786, DIČ CZ26277786, vedená u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 41518.

Společnost Freedom Capital provozuje na svých stránkách rezervační systém Bookolo, kde jsou uvedeny obchodní podmínky provozovny Farmy Noe.

Služby pro hosty
Parkování

Naši hosté mohou zdarma zaparkovat na soukromém parkovišti Farmy Noe.

Snídaně

Součástí cen ubytování je také bohatá snídaně z faremních produktů podávaná od 8:00 do 10:00.

Wellness

Hostům je za příplatek k dispozici sauna s exkluzivním venkovním ochlazovacím bazénkem ve tvaru sudu. Na některých pokojích je také whirpool.

WiFi

Ve všech pokojích je bezplatně k dispozici WiFi připojení k internetu.

Kontakty